BNS 813-D06-D12-100-20-02
SKU: BNS0134 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Operating principle
    1-6. Switch position: Mechanical
    Continuous current
    1-6. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-6. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-6. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C