BNS 813-D04-R12-100-55-FD-0573
SKU: BNS0113 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Operating principle
    1. Switch position: Inductive | 2-4. Switch position: Mechanical
    Range
    2 mm
    Continuous current
    1. Switch position: 0.2 A2-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1. Switch position: 24 V DC2-4. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    2-4. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...70 °C