BNS 813-B02-R12-61-A-20-01
SKU: BNS02FT Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    2x Roller
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C