BES Q40KEU-UOU15B-S27G
SKU: BES0212 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES0212 (BES Q40KEU-UOU15B-S27G) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 73 x 40 x 40 mm, Style Housing: 40x40, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: normally closed (NC), Switching frequency: 100 Hz, Housing material: PBT, Zinc, Die casting, Material sensing surface: PBT, Connection: Connector, M12x1-Male, Operating voltage Ub: 20...250 VDC/20...250 VAC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, EAC
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    normally closed (NC)
    Switching frequency
    100 Hz
    Connection
    Connector, M12x1-Male
    Operating voltage Ub
    20...250 VDC/20...250 VAC
    Ambient temperature
    -25...70 °C