BES M30MI-PSC15B-BP00,15-Z07
SKU: BES05YN Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BES05YN (BES M30MI-PSC15B-BP00,15-Z07) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 53 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 100 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable with connector, DEUTSCH DT04-4P-CE02, 4-pin, 0.15 m, TPU, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, UKCA, cULus, WEEE
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable with connector, DEUTSCH DT04-4P-CE02, 4-pin, 0.15 m, TPU
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C