BES M30MI-PSC15B-BP00,15-Z10
SKU: BES05YP Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable with connector, AMP SUPERSEAL 3P, 3-pin, 0.15 m, TPU
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C