MIRO 6.2 24VDC 250VAC/DC-1A OPTO-COUPLER MODULE
SKU: 52572 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Transistor 1 A 24 V DC Screw terminals Multi voltage output
    Poids
    0,040 kg
    Pays d'origine
    CZ
    Désignation du modèle
    MIRO6.2,24VDC,250VAC/DC-1A
    Input voltage DC min.
    10 V
    Input voltage DC max.
    53 V
    Input voltage OFF DC min.
    0 V
    Input voltage OFF DC max.
    5 V
    Current input DC
    10 mA
    Voltage drop AC max.
    0,7 V
    Voltage drop DC max.
    0,7 V
    Quiescent current OFF max.
    0,025 mA
    Switch on delay max.
    3 ms
    Switch off delay max.
    6 ms
    Voltage switching AC min.
    5 V
    Switching voltage AC max.
    250 V