BNS 813-D08-R12-100-55-FD-0492
SKU: BNS0178 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Operating principle
    1-2. Switch position: Mechanical | 3-8. Switch position: Inductive
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A3-8. Switch position: 0.2 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC3-8. Switch position: 24 V DC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...70 °C