BNS 813-D04-R12-62-10-01
SKU: BNS01E8 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C