BNS 813-D04-D12-100-10-01
SKU: BNS00WR Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    4x Chisel
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-4. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C