BNS 813-D03-R16-100-22-03
SKU: BNS00WM Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C