BNS 813-D03-R12-100-20-02-FC
SKU: BNS00W6 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C