BNS 813-D03-D12-62-10-02
SKU: BNS01C0 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C