BNS 813-B06-R12-72-20-04
SKU: BNS023M Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    6x Roller
    Continuous current
    1-6. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-6. Switch position: 250 V AC
    Installation
    Horizontal
    Approach direction
    Vertical to mounting surface
    Approach speed
    1-6. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C