BNS 813-B06-R12-61-A-10-01
SKU: BNS02PC Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    6x Roller
    Continuous current
    1-6. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-6. Switch position: 250 V AC
    Installation
    Vertical
    Approach direction
    longitudinal, parallel to attachment surface
    Approach speed
    1-6. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C