BNS 813-B02-R12-61-A-22-02
SKU: BNS02FW Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    2x Roller
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C