BNS 813-B02-D16-61-D-12-02
SKU: BNS02F1 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Number of switching positions
    2x Chisel
    Continuous current
    1-2. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-2. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-2. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C