BFO 18A-XAE-MZG-30-2,5
SKU: BFO0035 Abandonné. Remplacement disponible
Remplacement recommandé:
Prix hors TVA
Demander un devis
    BFO0035 (BFO 18A-XAE-MZG-30-2,5) - Fiber optic sensors - Version: Ø 6, 90° optics, Reference base unit: BFB M18M-011-P-S4, Fiber type material: Glass, Cable length L: 2.5 m, Material jacket: Stainless steel, Range: 20 mm, Ambient temperature: -20...250 °C, Active surface, fibers: Bundle Ø 3.0 mm, Active surface, fiber arrangement: Segmented bundle, IP rating: IP50
    Version
    Ø 6, 90° optics
    Cable length L
    2.5 m
    Material jacket
    Stainless steel
    Range
    20 mm
    Ambient temperature
    -20...250 °C
    Active surface, fibers
    Bundle Ø 3.0 mm