BFO 18A-XAE-MZG-30-2,5
Soovitatav asendus:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
BFO0035 (BFO 18A-XAE-MZG-30-2,5) - Fiber optic sensors - Version: Ø 6, 90° optics, Reference base unit: BFB M18M-011-P-S4, Fiber type material: Glass, Cable length L: 2.5 m, Material jacket: Stainless steel, Range: 20 mm, Ambient temperature: -20...250 °C, Active surface, fibers: Bundle Ø 3.0 mm, Active surface, fiber arrangement: Segmented bundle, IP rating: IP50
Version
Ø 6, 90° optics
Reference base unit
BFB M18M-011-P-S4
Fiber type material
Glass
Cable length L
2.5 m
Material jacket
Stainless steel
Range
20 mm
Ambient temperature
-20...250 °C
Active surface, fibers
Bundle Ø 3.0 mm