BFO 18A-XAA-UZG-30-3
SKU: BFO002T Discontinued. Replacement available
Recommended replacement:
Price excluding VAT
Request a quote
    Version
    M5, standard
    Cable length L
    3 m
    Material jacket
    PUR
    Range
    20 mm
    Ambient temperature
    -20...85 °C
    Material
    Brass Blackened
    Active surface, fibers
    Bundle Ø 3.0 mm