BES R04KC-PSC15B-EP00,8-GS49
SKU: BES04EZ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    16x8x4.7
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Housing material
    PA 6, GF30
    Material sensing surface
    PA 6, GF30
    Connection
    Cable with connector, 0.80 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C