BES R04KC-PSC15B-EP00,8-GS49
SKU: BES04EZ Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Connection
    Cable with connector, 0.80 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C