BES R04KC-NSF15B-EP02
SKU: BES054E Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Style Housing
    16x8x4.7
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    2500 Hz
    Housing material
    PA 6, GF30
    Material sensing surface
    PA 6, GF30
    Connection
    Cable, 2.00 m, PUR
    Operating voltage Ub
    5...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C