BES Q40KU-GPH20F-KM21
SKU: BES0309 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES0309 (BES Q40KU-GPH20F-KM21) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 121 x 40 x 40 mm, Style Housing: 40x40, Installation: non-flush, Range: 20 mm, Switching output: polarized normally open/normally closed (NO/NC), Switching frequency: 300 Hz, Housing material: PPE, Material sensing surface: PPE, Connection: Screw terminals, Operating voltage Ub: 10...55 VDC, Ambient temperature: -25...80 °C, IP rating: IP65, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Style Housing
    40x40
    Installation
    non-flush
    Range
    20 mm
    Switching output
    polarized normally open/normally closed (NO/NC)
    Switching frequency
    300 Hz
    Housing material
    PPE
    Material sensing surface
    PPE
    Connection
    Screw terminals
    Operating voltage Ub
    10...55 VDC
    Ambient temperature
    -25...80 °C