BES Q40KFU-PSC20B-S04G-012
SKU: BES0306 Доступно к заказу
    Installation
    for flush mounting
    Range
    20 mm
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    PA
    Material sensing surface
    PA
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C