BES Q05AC-POC15B-EP00,3-GS49
SKU: BES0504 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    5x5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally closed (NC)
    Switching frequency
    2000 Hz
    Housing material
    1.4305 stainless steel
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Cable with connector, M8x1-Male, 3-pin, 0.30 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C