BES Q05AC-POC15B-EP00,3-GS49
SKU: BES0504 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally closed (NC)
    Switching frequency
    2000 Hz
    Connection
    Cable with connector, M8x1-Male, 3-pin, 0.30 m, PUR
    Ambient temperature
    -25...70 °C