BES Q05AC-NOC15B-S26G
SKU: BES01R8 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES01R8 (BES Q05AC-NOC15B-S26G) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 33.2 x 5 x 5 mm, Style Housing: 5x5, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally closed (NC), Switching frequency: 2000 Hz, Housing material: 1.4305 stainless steel, Material sensing surface: PBT, Connection: Connector, M5x0.5-Male, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: cULus, CE, EAC
    Style Housing
    5x5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally closed (NC)
    Switching frequency
    2000 Hz
    Housing material
    1.4305 stainless steel
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Connector, M5x0.5-Male
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C