BES M30MM-PSC30F-BV02
SKU: BES00AY Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    non-flush
    Range
    30 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    300 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Cable, 2.00 m, PVC
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C