BES M30ML-PSC15F-BV03-002
SKU: BES03AM Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
    BES03AM (BES M30ML-PSC15F-BV03-002) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 76.5 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: non-flush, Range: 15 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 75 Hz, Housing material: Brass, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable, 3.00 m, PVC, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, UKCA, cULus, WEEE
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    non-flush
    Range
    15 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    75 Hz
    Housing material
    Brass
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable, 3.00 m, PVC
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C