BES M30ML-PSC15F-BV03-002
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
BES03AM (BES M30ML-PSC15F-BV03-002) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 76.5 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: non-flush, Range: 15 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 75 Hz, Housing material: Brass, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable, 3.00 m, PVC, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, UKCA, cULus, WEEE
Style Housing
M30x1.5
Installation
non-flush
Range
15 mm
Switching output
PNP normally open (NO)
Switching frequency
75 Hz
Housing material
Brass
Material sensing surface
PA 12
Connection
Cable, 3.00 m, PVC
Operating voltage Ub
10...30 VDC
Ambient temperature
-25...70 °C