BES M30MI-PSY10B-S04G-D01
SKU: BES03EY Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BES03EY (BES M30MI-PSY10B-S04G-D01) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 65 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 10 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 300 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Connector, M12x1-Male, 4-pin, Operating voltage Ub: 18...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Range
    10 mm
    Switching frequency
    300 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    18...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C