BES M30MI-PSC15B-S04G
SKU: BES00AF Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Range
    15 mm
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C