BES M30MI-NSC15B-BV02
Soovitatavad asendused:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
BES03RH (BES M30MI-NSC15B-BV02) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 53 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: NPN normally open (NO), Switching frequency: 100 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable, 2.00 m, PVC, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
Style Housing
M30x1.5
Installation
for flush mounting
Range
15 mm
Switching output
NPN normally open (NO)
Switching frequency
100 Hz
Housing material
Brass, Nickel-free coated
Material sensing surface
PA 12
Connection
Cable, 2.00 m, PVC
Operating voltage Ub
10...30 VDC
Ambient temperature
-25...70 °C