BES M30MI-PSC15B-BV03
SKU: BES00AC Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Range
    15 mm
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Connection
    Cable, 3.00 m, PVC
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C