BES M30MI-NSC10B-S04K
Soovitatavad asendused:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
BES009H (BES M30MI-NSC10B-S04K) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 65 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 10 mm, Switching output: NPN normally open (NO), Switching frequency: 400 Hz, Housing material: Brass, nickel-plated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Connector, M12x1-Male, 4-pin, Operating voltage Ub: 12...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP68, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
Style Housing
M30x1.5
Installation
for flush mounting
Range
10 mm
Switching output
NPN normally open (NO)
Switching frequency
400 Hz
Housing material
Brass, nickel-plated
Material sensing surface
PA 12
Connection
Connector, M12x1-Male, 4-pin
Operating voltage Ub
12...30 VDC
Ambient temperature
-25...70 °C