BES M30MF-USC15B-BV03
SKU: BES0092 Abandonné. Remplacement disponible
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    Non-polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable, 3.00 m, PVC
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C