BES M30MF-USC15B-BV03
Soovitatavad asendused:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
Style Housing
M30x1.5
Installation
for flush mounting
Range
15 mm
Switching output
Non-polarized normally open (NO)
Switching frequency
400 Hz
Housing material
Brass, Nickel-free coated
Material sensing surface
PA 12
Connection
Cable, 3.00 m, PVC
Operating voltage Ub
10...36 VDC
Ambient temperature
-25...70 °C