BES M30MF-GSC15B-BX00,3-GS04-U
SKU: BES027K Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Range
    15 mm
    Switching output
    polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, PTFE coated
    Material sensing surface
    LCP/PTFE
    Connection
    Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.30 m, PUR
    Ambient temperature
    -25...70 °C