BES M30MF-GSC15B-BX00,3-GS04-U
SKU: BES027K Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, PTFE coated
    Material sensing surface
    LCP/PTFE
    Connection
    Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.30 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C