BES M08EG1-PSC15A-S04G-W
SKU: BES02YT Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    2000 Hz
    Housing material
    1.4301 stainless steel, PTFE coated
    Material sensing surface
    PBT/PTFE
    Ambient temperature
    -25...70 °C