BCC VA04-0000-10-054-PX0350-050
SKU: BCC04W7 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection
    A, DIN-0°/180°-Valve connector, angled, 4-pin
    Cable
    PUR black, 5 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    230 VDC / 230 VAC
    Rated current (40 °C)
    6.0 A