BCC VA04-0000-10-054-PX0350-050
SKU: BCC04W7 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Cable
    PUR black, 5 m, drag chain compatible
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    230 VDC / 230 VAC
    Rated current (40 °C)
    6.0 A