BCC S4A5-0000-1A-010-VX0434-300
SKU: BCC0FUN Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BCC0FUN (BCC S4A5-0000-1A-010-VX0434-300) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded, Power indicator: Green LED, Function indicator (Pin 2): LED white, Function indicator (Pin 4): LED yellow, Switching output: PNP NO/NC antivalent, Cable: PVC black, 30.00 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 4, Conductor cross-section: 0.34 mm², Cable temperature, fixed routing: -30...80 °C, Cable temperature, flexible routing: -10...80 °C, Operating voltage Ub: 30 VDC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP69K, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Connection
    M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
    Power indicator
    Green LED
    Function indicator (Pin 2)
    LED white
    Function indicator (Pin 4)
    LED yellow
    Switching output
    PNP NO/NC antivalent
    Cable
    PVC black, 30.00 m, Drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -30...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -10...80 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A