BCC M428-M418-3A-320-PX0825-300
SKU: BCC0JLJ Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded
    Cable
    PUR black, 30 m, drag chain compatible
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A