BCC M415-0000-1A-034-PX8534-100-C003
Remplacements recommandés:
Prix hors TVA
Demander un devis
BCC0JHN (BCC M415-0000-1A-034-PX8534-100-C003) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded, Switching output: Complementary, Cable: PUR gray, 10 m, drag chain compatible, Number of conductors: 5, Conductor cross-section: 0.34 mm², Cable temperature, fixed routing: -50...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -25...90 °C, Operating voltage Ub: 60 VDC / 60 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, cULus, WEEE
Connection
M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
Switching output
Complementary
Cable
PUR gray, 10 m, drag chain compatible
Number of conductors
5
Conductor cross-section
0.34 mm²
Cable temperature, fixed routing
-50...90 °C
Cable temperature, flexible routing
-25...90 °C
Operating voltage Ub
60 VDC / 60 VAC
Rated current (40 °C)
4.0 A