BCC E894-E894-90-339-ES34N9-010
SKU: BCC0K59 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 1
    RJ45-Male, straight, 4-pin
    Connection 2
    RJ45-Male, straight, 4-pin
    Interface
    Ethernet/IP
    Cable
    TPE Shielded Orange, 1 m, drag chain compatible
    Cable, note
    Ethernet, CAT 5E
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, flexible routing
    -40...80 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A