BCC E894-E894-90-339-ES34N9-010
SKU: BCC0K59 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Cable
    TPE Shielded Orange, 1 m, drag chain compatible
    Cable temperature, flexible routing
    -40...80 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A