BCC C3C4-0000-10-003-YX84A5-100-C009
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
Special characteristics
Washdown
Connection
7/8"-Female, angled, 4-pin
Switching output
Complementary
Cable
TPE-V gray, 10 m
Number of conductors
4
Conductor cross-section
1.5 mm²
Cable temperature, fixed routing
-50...105 °C
Cable temperature, flexible routing
-25...105 °C
Operating voltage Ub
300 VDC / 300 VAC
Rated current (40 °C)
10.0 A