BCC A324-0000-10-003-VX44W6-060
Soovitatavad asendused:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
BCC096J (BCC A324-0000-10-003-VX44W6-060) - Single-ended cordsets - Connection: 7/8"-Female, angled, 4-pin, Cable: PVC Yellow, 6 m, Number of conductors: 4, Conductor cross-section: 16 AWG, Cable temperature, fixed routing: -40...105 °C, Operating voltage Ub: 600 VDC / 600 VAC, Rated current (40 °C): 10.0 A, Approval/Conformity: -, cULus, EAC
Connection
7/8"-Female, angled, 4-pin
Cable
PVC Yellow, 6 m
Conductor cross-section
16 AWG
Cable temperature, fixed routing
-40...105 °C
Operating voltage Ub
600 VDC / 600 VAC
Rated current (40 °C)
10.0 A